In de eerste kleuterklas werd het thema bouwen uitgewerkt met heel prachtige bouwsels.
Een weekje later bouwden de kleuters zelf iets prachtig met de clicks.

About Author

Related posts

School zonder pesten L3-L4

Samen met Bram gingen de kinderen op zoek naar ‘groene’ en ‘rode’ gedragingen, gedachten en gevoelens of naar aanvaardbaar en onaanvaardbaar gedrag zoals pesten. Tijdens de voorstelling kregen alle kinderen een Goedgevoel latje. BEDANKT ROTARY Wetteren om dit mogelijk te maken op onze school!

Read More

Samen zonder pesten K1 – K2

School Zonder Pesten vzw wil van elke school een Goedgevoel school maken om pesten zo veel mogelijk te voorkomen. Met dank aan ROTARY kwam Marcel de poetsman op bezoek die op een ludieke manier Victor (een handpop) voorstelde. Hij toonde aan de hand van enkele voorbeelden hoe de kinderen...

Read More